Noclegi nad Morzem WIATRAKOWA 26

Noclegi nad Morzem WIATRAKOWA 26 - o obiekcie:

„Woda i Wiatr” Lokale WIATRAKOWA 26 to kompleks 8 całorocznych 4-osobowych lokali na 2 kondygnacjach w nowym obiekcie przy ul. Wiatrakowa 26 w Tupadłach na pograniczu Jastrzębiej Góry. Każdy lokal składa się z salonu (z częścią jadalną), sypialni i łazienki oraz bardzo obszernego balkonu o wym. 2mx6m. Każdy lokal jest zaopatrzony w router WiFi z kartą SIM, co umożliwia doładowanie internetu. Na każdym piętrze do dyspozycji Gości, jest wspólna, w pełni wyposażona, nowoczesna kuchnia. Na parterze obiektu znajduje się sala rekreacyjna, w której są 4-osobowe stoliki, atlas do ćwiczeń, stacjonarny rower treningowy oraz mini kącik zabaw dla dzieci. Wokół obiektu jest nieduży 100m2 trawnik z dwoma dużymi parasolami, gdzie istnieje możliwość grillowania, a także leżakowania. Dla każdego apartamentu dedykowane jest miejsce parkingowe na terenie obiektu.    

Nie mamy basenu ani sauny, nie prowadzimy wyżywienia, nie mamy 600zł czy 700 zł za dobę, ale szybko dojedziecie od nas na plażę meleksem lub spacerkiem:

  • ulicą Borcharda dochodzimy do zejścia na plażę przy Latarni Morskiej Rozewie, w otoczeniu której znajduje się także BLIZA PARK (park miniatur latarni morskich w Rozewiu), dom do góry nogami, Blizarium Rozewskie oraz  Motylarnia;
  • ulicą Osmołowskiego dochodzimy do zejścia nr 18 lub tuż obok dalej do urokliwego zejścia nr 19 Lisi Jar, czyli leśnego wąwozu ze szlakiem prowadzącym na plażę.

Lokale są słoneczne i gustownie urządzony w nowoczesnym stylu.

Wyposażenie kuchni:

Istnieje możliwość skorzystania z pralki (środki do prania we własnym zakresie).

W okresie od czerwca do września praktykowane rezerwacje w systemie tygodniowym, ale mimo wszystko prosimy o zapytania na:

lub telefon: +48 888 818 123 / +48 515 606 333 / +48 515 606 363 postaramy się pomóc.

Lokale są praktycznie bezobsługowe.

Gospodarz nie zawsze jest dostępny w obiekcie.

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ WYSTAWIENIA FAKTURY VAT.

REALIZUJEMY BON TURYSTYCZNY.