Nazwa nowego Apartamentu
Obiekt:
Apartament Obrońców Westerplatte 13 położony jest w cichej i spokojnej, po prostu w super lokalizacji – z jednej strony Wąwóz polodowcowy Strondowy Jar (obszar Natura 2000), z drugiej dwa kroki do centrum – promenada, plaża, sklepy i restauracje.
Do Apartamentu dedykowane jest miejsce postojowe w podziemnym parkingu.
Wyposażenie:
Apartament Obrońców Westerplatte 13 położony jest na parterze budynku i ma powierzchnię 32m2, i zapewnia nocleg dla 4 osób (z możliwością dostawki w salonie). Apartament składa się z salonu z aneksem kuchennym, wydzielonej sypialni oraz łazienki z prysznicem i suszarką do włosów, zestawem kosmetyków i ręczników. Na wyposażeniu apartamentu jest deska do prasowania oraz suszarka stojąca, a także szafa na ubrania.
Apartament jest jasny i gustownie urządzony w nowoczesnym stylu, zapewnia dostęp do bezpłatnego Internetu. W salonie znajduje się rozkładana 2-osobowa sofa o wymiarach 140×195, TV z płaskim 55-calowym ekranem, stolik kawowy oraz 2 pufy.
W sypialni są dwa tapczany o wymiarach 70×195 oraz TV z płaskim 32-calowym ekranem.
Aneks kuchenny jest w pełni wyposażony, co umożliwia przygotowanie posiłków. Do dyspozycji Gości jest lodówka z zamrażalnikiem, kuchenka mikrofalowa z grillem kwarcowym, kuchnia indukcyjna 2-palnikowa, toster, zlewozmywak, gofrownica i czajnik elektryczny oraz pełny komplet przyborów i naczyń kuchennych (zestaw 6-osobowy), a także stolik z krzesłami dla 4-osób i fotelik do karmienia dziecka.
Z apartamentu jest wyjście na taras i do prywatnego ogrodu o powierzchni 100m2, gdzie można oddać się konsumpcji posiłków czy wypić poranną kawę lub herbatę, a codziennie wieczorem dostępny jest seans zachodu słońca. Na tarasie znajduje się 4-osobowy stolik ogrodowy z 6 krzesłami, a w ogrodzie mini plac zabaw.
W apartamencie dostępne są gry planszowe dla dzieci i całej rodziny oraz suchy basen z kulkami.
- Bezpłatny parking;
- Habibi przyprawy
- ghjgjgh
- Bezpłatny parking;
- 4 osoby, z możliwością dostawki;
- Salon, z w pełni wyposażonym aneksem kuchennnym 22m2;
- TV 55-cali;
- Pokój 6m2;
- TV 32-cale;
- Łazienka z prysznicem i WC 4m2;
- Taras z prywatnym ogrodem 100m2;
- 400m do plaży;
- Mini plac zabaw na terenie obiektu;